VINNÝ DŮM…

… se nezabývá pouze dovozem a výrobou kvalitních vín.  Jsme také výhradním dovozcem francouzských a italsko – rakouských sudů nejvyšší kvality. Pro Českou i Slovenskou republiku výhradně zastupujeme takové renomované zahraniční společnosti, jako je Mercier, Esprit de Dryades od Jeana Charlese Vicarda, Tonneliere Baron či Veneta Botti.

Do České republiky také dovážíme špičkovou technologii na výrobu a zpracování hroznů od nejrespektovanějších světových výrobců z Francie. Kompletně zastřešujeme enologický servis pro vinaře. Zakoupit si u nás můžete veškerý sortiment enologických produktů firmy LAFORT a IOC či špičkové korky Mercader. Všechny tyto společnosti patří na trhu ve svém oboru k velmi uznávaným. 

Přejeme si být vaším partnerem pro práci ve vinici, ve sklepě, ale i na zábavu. V našem moderním provozu v Bzenci – Dúbravě, který jsme spustili v polovině roku 2017, pro vás připravujeme zážitkovou vinařskou turistiku, degustace, svatby, večírky, oslavy i firemní teambuldingy ve vinařství. Naší ambicí je patřit mezi absolutní tuzemskou špičku v prodejei vín a moštů, ale i v servisu pro vinaře.

Rádi bychom se prosadili i na zahraničních trzích.

Na jednom místě a symbolicky pod jednou střechou chceme přinášet vše, co patří do pomyslného vinařského domu.

Práce vinaře je tou nejkrásnější prací na světě…