PRO VINAŘE

Vinný dům, spol. s r.o., je jedním z nejmodernějších a nejprogresivnějších vinařství v České republice. Specializujeme se na výrobu a dovoz vín nejvyšší kvality, přičemž podstatnou část našeho výrobkového portfolia tvoří bílá tichá vína. Vinařství produkuje ročně až 400 tisíc lahví špičkových moravských vín, určených zejména do vinoték či k přímému prodeji.

Od roku 2018 bude Vinný dům Bzenec s produkcí téměř půl milionu litrů patřit také mezi největší tuzemské výrobce ovocných moštů, vyrobených výhradně z kvalitních tuzemských surovin. Z ovocných sadů Čech a Moravy si u nás budete moci objednat nejen přírodou vonící jablečné či hruškové mošty a další druhy podle sezonní nabídky ovoce, ale také lahodné odrůdové vinné mošty z hroznů z těch nejlepších poloh plných sluníčka.

Chceme, abyste se díky nim společně s námi nejen probouzeli a prožili svůj den, ale se sklenkou některého z našich skvělých produktů i usínali.

Vinný dům je také výhradním dovozcem francouzských a italsko-rakouských sudů nejvyšší kvality. Pro Českou i Slovenskou republiku zastupujeme takové renomované společnosti, jako je Mercier, Esprit de Dryades od Jeana Charlese Vicarda, Tonnellerie Baron či Veneta Botti. Kompletně zastřešujeme enologický servis pro vinaře.

Zakoupit si tak u nás můžete veškerý sortiment enologických produktů firmy LAFFORT a IOC či korky Mercader.

Jsme Vaším partnerem na práci ve vinici, ve sklepě, ale i na zábavu. V našem moderním provozu v Bzenci pro Vás připravujeme zážitkovou vinařskou turistiku, degustace, svatby, večírky, oslavy i firemní teambuldingy.

Naší ambicí je patřit mezi absolutní tuzemskou špičku co do prodeje vín a přírodních moštů i servisu pro vinaře.

Na jednom místě a symbolicky pod jednou střechou chceme přinášet vše, co patří do pomyslného vinařského domu.

Práce vinaře je podle nás, kteří ve Vinném domě od roku 2003 pracujeme, tou nejkrásnější prací na světě. Víno je vášeň i radost…

Katalogy ke stažení