NAŠE VÍNA

Vinný dům, spol. s r.o. se zabývá dovozem nebalených vín vysoké kvality a výrobou výborných přívlastkových vín z moravských hroznů. Je pro nás důležité vyrábět naše produkty za pomoci nejmodernějších technologií. Tedy metodou řízeného kvašení u vín a pasterizací u ovocných šťáv. Snažíme se, aby naše moravská lahvová vína byla vysoce kvalitní, chuťově i aromaticky plná, velmi dobře pitelná a zapamatovatelná a měla tak šanci uspět na tuzemských i mezinárodních výstavách. O jejich kvalitě svědčí celá řada ocenění z prestižních zahraničních i tuzemských soutěží.

Pro naše zákazníky máme v portfoliu připravena vína bílá, růžová, červená, perlivá i šumivá, ale také výjimečná vína, která zrála 18 – 24 měsíců v barikových sudech. V naší nabídce najdete jak vína sladká, tak suchá.

Nabízíme rovněž široký sortiment vín ze zahraničí, mezi nimi i proslulou Champagne, kde zastupujeme dva významné výrobce – společnosti Bonville a Hostom.

Kromě toho dovážíme jakostní vína, která si u nás můžete zakoupit v tzv. bag-in boxech. Dále nabízíme kvalitní nebalená vína. Ta dovážíme hned z několika států Evropy: Slovinska, Chorvatska, Rumunska, Itálie a také Španělska. Vybíráme si ovšem vždy vína co nejvyšší jakosti a pouze pod označením CHOP a CHZO, garantující chráněné označení původu a chráněné zeměpisné označení.

I když náš nejvýznamnější segment tvoří dovoz zahraničních vín a zejména pak vín nebalených, srdcovou záležitostí pro nás zůstávají Moravská lahvová vína.

Ta nabízíme svým zákazníkům ve dvou kolekcích, a to Royal Collection a Harmony. Uspět s nimi chceme jak u privátní klientely, tak ve vysoké gastronomii či vinotékách. Velké ambice máme také s rozšířením prodeje do zahraničí.

Chceme, aby se naši zákazníci k vínům Vinného domu vždy rádi vraceli.