Royal collection je první výrobková řada Vinného domu, která je v současné době pomalu doplňována novými řadami, do této řady se dávají svěží a ovocná bíla vína a strukturní červená.

Charmat sekt je řada, ve které jsou šumivá vína vyrobená metodou Charmat. Vinařství Vinný dům používá typické odrůdy pro oblast Champagne.

Vinný dům je řada, ve které jsou příjemná ovocná vína založená na primární aromatice.

GRAND MORAVA je nejvyšší produktová řada Vinného domu, zde jsou vína, která ležela v dubových sudech, jedná se o velmi komplexní a strukturní vína. V portfoliu GRAND MORAVY jsou jak vína bílá, tak červená

Perlivé víno je řada, která byla nasycena oxidem uhličitým. Jedná se o svěží vína, která se profilují velice příjemným perlením na patře.

Stydlivé víno je řada, kde jsou každoročně velice zajímavé a speciální výrobky. Patří tam klarety a růžová vína jinak řečeno freshovky.

Elegance je řada, ve které jsou velice elegantní, příjemná vína, ovocného charakteru ale také lehce složitější komplexnější vína vyrobena metodou Sur lie

Mysterium neboli „Dotknutí nebes“ je nejvyšší výrobková řada Vinařství Černoch, kde jsou složitá, mnohovrstevnatá vína, která byla školená v nových barriquových sudech nebo větších dubových sudech.

Kontaktní údaje

Provozovna:
Dúbrava 1605, 696 81 Bzenec
ID datové schránky: 6zsana3
Právnická osoba je zapsána v obchodním rejstříku vedeného u Městského soudu v Praze pod sp. zn.: C 198012.

Tel: +420 725 948 759
E-mail: obchod@vinnydum.cz