Korky

Společnost R-Cork Vám dodává všechny typy korkových zátek, velmi vysoké kvality. R-Cork je portugalská spolčenost, která sídlí nedaleko města Porto. Společnost R-Cork má mezinárodní distribuční síť, a proto se s nimi můžete setkat ve všech významných vinařských oblastech. Jediný způsob, jak zajistit špičkovou kvalitu korkových zátek, je přijetí velmi striktních standardů kontroly jednotlivých produktů v celém dodavatelském řetězci. Díky těmto opatřením máme jistotu, že výsledné korky jsou špičkové kvality.

3 důvody proč si zvolit R-Cork:
  • Zkušení specialisté jsou vždy připraveni Vám poskytnout kompletní servis s motem „jít o jednu míli dále“, aby byla komunikace nepřetržitá.
  • Uděláme vše, co je v našich silách, abychom Vám pomohli hladce pracovat s našimi korky, poradíme Vám volbu nejvhodnější zátky pro vaše specifické víno a správné postupy při lahvování.
  • Naše standardy kvality udržujeme na vysoké úrovni, abychom Vám poskytli co nejlepší výsledky. To znamená, že ve Vašem víně nemusíte očekávat žádné nemilé překvapení.

Zpracování korkových dubů v Portugalsku