Tonnellerie Baron

Tonnellerie Baron, založené Henri Baron v roce 1875, se nachází v blízkosti města Saintes v departementu Charente-Maritime, na původním místě založení a stále udržující historické řemeslo spolupráce a nejčistších tradičních metod. Nachází se v samém srdci slavných vinic v Cognacu, kde řemeslná dílna pracuje v nejprestižnějších světových místech výroby vína.

Tonnellerie Baron, uznávané pro svou kreativitu a schopnost inovovat, zaujímá mezi francouzskými bednářstvími jedinečné postavení, exkluzitivitu a avantgardnost. Bednářství je rodinné a nezávislé, je živé svou historií mužů a žen oddaných svému řemeslu a terroiru.

Terroir Charente poskytuje jedinečnou rovnováhu mezi množstvím slunečního záření a klimatickou vlhkostí, které je zvláště příznivé pro růst dubu, který pak napomáhá vyrobit exkluzivní sudy.

Potřebný čas tak důležitý pro každý výrobní krok vyžaduje trpělivost a reflexi. Tonnellerie Baron je inspirované svými zákazníky, řemeslnými vinaři z celého světa tak, aby podporoval jejich výrobu a vína, a pomáhal jim v tom nejlepším vyjádření svého charakteru.

.

Kontaktní údaje

Provozovna:
Dúbrava 1605, 696 81 Bzenec
ID datové schránky: 6zsana3
Právnická osoba je zapsána v obchodním rejstříku vedeného u Městského soudu v Praze pod sp. zn.: C 198012.

Tel: +420 725 948 759
E-mail: obchod@vinnydum.cz